}

Pn – Pt 7:15 – 17:00

Zapisy Przedszkole

W tym roku szkolnym 2022/2023 prowadzimy zapisy do wszystkich grup wiekowych (Dzieci w wieku 2,5-6 lat). Gwarantujemy małe grupy (8-16 Dzieci) i dwóch nauczycieli, w tym jeden językowy.

W celu zgłoszenia Dziecka prosimy o uzupełnienie karty zapisu Dziecka do przedszkola (dostępna na stronie bądź w placówce), następnie podpisujemy umowę.

Warunkiem zapisu Dziecka jest wpłacenie bezzwrotnej kwoty wpisowego 400 zł  w terminie do 3 dni od momentu podpisania umowy bądź gotówką przy podpisaniu umowy. Następny rok szkolny: 300 zł.

Następnie wpłaty czesnego wraz z wyżywieniem należy opłacać do 5 dnia każdego miesiąca z góry, a za zgłoszone nieobecności odliczamy kwotę w następnym miesiącu.

Dofinansowanie UNICEFF dla uchodźców z Ukrainy

INFORMACJA O REKRUTACJI dzieci osób uciekających przed wojną w Ukrainie w ramach projektu Kraków Wspólnie – Przedszkola (dalej projekt)

Oferujemy darmowe miejsca w przedszkolu dzięki działaniu “Kraków Wspólnie – Dostęp do edukacji przedszkolnej dla dzieci osób uciekających przed wojną w Ukrainie”.

Miło nam poinformować, iż nasze przedszkole znalazło się w grupie wybranych placówek spełniających wszystkie warunki przyjęcia do przedmiotowego projektu.

Oferujemy 19 miejsc dla dzieci osób uciekających przed wojną w Ukrainie, na okres do dnia 30.06.2023 r. Rekrutacja odbędzie się w oparciu o kryterium kolejności zgłoszeń, po spełnieniu warunku podstawowego tj. projekt dotyczy tylko dzieci osób uciekających przed wojną w Ukrainie.

Dofinansowanie pokrywa: 700 zł czesnego i 13 zł dziennie za wyżywienie.

Dopłata rodziców: 5 zł dziennie za wyżywienie.

 Wpisowe:

Opłata wpisowa obejmuje proces rekrutacyjny, wyprawkę plastyczną podczas całego pobytu dziecka, pościel (praną przez nas w specjalnych środkach do pielęgnacji Małych Dzieci), śliniak, ubezpieczenie.

Czesne (standardowo, poza dofinansowaniem UNICEFF):

Płatne z góry do 5 dnia każdego miesiąca:

  • 700 zł – cały dzień (w godzinach pracy przedszkola)
  • 600 zł – do godziny 15:00
  • 500 zł – do godziny 12:15

Oferujemy także pakiety godzin pojedynczych w cenie 25 zł/h.

Mini Judo:

Dodatkowo płatne zajęcia usprawniające koordynację ruchową z podstawami Judo, 55 zł/m-c, zajęcia próbne gratis.

Wyżywienie:

Opłata za pełne wyżywienie (3 posiłki) 18 zł. Za zgłoszone nieobecności w danym dniu opłata zostaje pomniejszona w następnym okresie rozliczeniowym.

Zniżki dla rodzeństwa!!!

ustalane indywidualnie przy zapisie kolejnego Dziecka

Dane do przelewu:

First Step

ul. Beskidzka 4c

30-622 Kraków

79194010763235871300000000 (Credit Agricole)

W tytule: imię i nazwisko Dziecka, miesiąc